579A8072

Posted On 8 listopada 2017 By In Bez kategorii, Nowe Inwestycje And 128 Views

Apartamenty na Bobrowieckiej 10 czekają na nowych właścicieli

Dolny Mokotów wyróżnia się centralną lokalizacją, dostępnością terenów zielonych oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i społeczną. Ta prestiżowa część Mokotowa oferuje także mieszkania z rynku pierwotnego w najwyższym standardzie wykończenia.

Mieszkanie w spokojnej, a zarazem znakomicie skomunikowanej z centrum, lokalizacji jest marzeniem wielu warszawiaków. Deweloper Spectra Development wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wybudował stylowe osiedle, z którego dojazd do Śródmieścia zajmuje mniej niż kwadrans. Inwestycja Bobrowiecka 10, zlokalizowana na Sielcach, oprócz świetnego połączenia z centrum Warszawy,  oferuje przyjazną przestrzeń dla najbardziej wymagających oraz dostęp do terenów zielonych na wyciągnięcie ręki. Zaledwie 800 m od ulicy Bobrowieckiej znajduje się Park Sielecki, a 1,5 km jest stąd do Łazienek Królewskich. W bezpośredniej odległości osiedla znajduje się pełna infrastruktura usługowa pozwalająca na zaspokojenie codziennych potrzeb mieszkańców.

Osiedle Bobrowiecka 10 to przede wszystkim niebanalna, prosta forma, wyrazista bryła, dbałość o detale oraz najwyższej klasy materiały. Dodatkowo niski współczynnik zabudowy oraz duże odległości między budynkami podnoszą komfort życia mieszkańców. Autorem projektu jest renomowana pracownia JEMS Architekci, mająca w swoim portfolio m.in. takie inwestycje jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, czy też Hala Koszyki w Warszawie. Na Bobrowieckiej 10 udało się stworzyć niezwykłe osiedle, które przyciąga swą estetyką. Ponadto na jednym z dwóch wewnętrznych dziedzińców zachowano prawdziwy pomnik przyrody w postaci Czarnej Olszy. Projekt osiedla został dostosowany do specjalnych warunków, jakich wymaga to wiekowe drzewo, a także z poszanowaniem okolicznej zabudowy i jej mieszkańców.

579A8025

Osiedle zostało oddane do użytkowania na początku II kwartału tego roku. Oznacza to, że osoby zainteresowanie mieszkaniami na Bobrowieckiej 10 mogą na własne oczy przekonać się o zaletach tej inwestycji, sprawdzić jak prezentuje się wykończenie części wspólnych, jak wygląda zagospodarowanie terenu wokół budynku i przede wszystkim jaki widok rozpościera się za oknem. Dzięki temu nie musimy opierać się na wizualizacjach. Zainteresowani zakupem mieszkań mają także komfort wyboru pomiędzy lokalami 2, 3 i 4-pokojowymi o różnych metrażach z loggiami i tarasami.

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *