Apartamenty na Bobrowieckiej 10 czekają na nowych właścicieli

Dolny Mokotów wyróżnia się centralną lokalizacją, dostępnością terenów zielonych oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i społeczną. Ta prestiżowa część Mokotowa oferuje także mieszkania z rynku pierwotnego w najwyższym standardzie wykończenia.

Mieszkanie w spokojnej, a zarazem znakomicie skomunikowanej z centrum, lokalizacji jest marzeniem wielu warszawiaków. Deweloper Spectra Development wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wybudował stylowe osiedle, z którego dojazd do Śródmieścia zajmuje mniej niż kwadrans. Inwestycja Bobrowiecka 10, zlokalizowana na Sielcach, oprócz świetnego połączenia z centrum Warszawy,  oferuje przyjazną przestrzeń dla najbardziej wymagających oraz dostęp do terenów zielonych na wyciągnięcie ręki. Zaledwie 800 m od ulicy Bobrowieckiej znajduje się Park Sielecki, a 1,5 km jest stąd do Łazienek Królewskich. W bezpośredniej odległości osiedla znajduje się pełna infrastruktura usługowa pozwalająca na zaspokojenie codziennych potrzeb mieszkańców.

Osiedle Bobrowiecka 10 to przede wszystkim niebanalna, prosta forma, wyrazista bryła, dbałość o detale oraz najwyższej klasy materiały. Dodatkowo niski współczynnik zabudowy oraz duże odległości między budynkami podnoszą komfort życia mieszkańców. Autorem projektu jest renomowana pracownia JEMS Architekci, mająca w swoim portfolio m.in. takie inwestycje jak Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, czy też Hala Koszyki w Warszawie. Na Bobrowieckiej 10 udało się stworzyć niezwykłe osiedle, które przyciąga swą estetyką. Ponadto na jednym z dwóch wewnętrznych dziedzińców zachowano prawdziwy pomnik przyrody w postaci Czarnej Olszy. Projekt osiedla został dostosowany do specjalnych warunków, jakich wymaga to wiekowe drzewo, a także z poszanowaniem okolicznej zabudowy i jej mieszkańców.

579A8025

Osiedle zostało oddane do użytkowania na początku II kwartału tego roku. Oznacza to, że osoby zainteresowanie mieszkaniami na Bobrowieckiej 10 mogą na własne oczy przekonać się o zaletach tej inwestycji, sprawdzić jak prezentuje się wykończenie części wspólnych, jak wygląda zagospodarowanie terenu wokół budynku i przede wszystkim jaki widok rozpościera się za oknem. Dzięki temu nie musimy opierać się na wizualizacjach. Zainteresowani zakupem mieszkań mają także komfort wyboru pomiędzy lokalami 2, 3 i 4-pokojowymi o różnych metrażach z loggiami i tarasami.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus