Biuro w domu

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej w wielu przypadkach wiąże się także z wynajęciem odpowiedniej powierzchni, która będzie w stanie zaspokoić oczekiwania zarówno pracowników, jak i klientów. Bardzo często znalezienie odpowiedniego biura dla firmy, okazuje się dużym problemem.

Biura w mieszkaniach lub domach zanikają

Przedsiębiorcy, którzy pragną wynająć powierzchnię biurową zgodną z profilem firmy, coraz częściej decydują się na szukanie biura w mieszkaniu lub domu. Są przekonani, że ilość ofert na rynku jest na tyle wystarczająca, że na pewno znajdą powierzchnię sprofilowaną pod wcześniej przyjęte kryteria. To twierdzenie okazuje się bardzo mylne. Okazuje się bowiem, że ilość tego typu lokali komercyjnych w naszym kraju stanowi zaledwie 4 procent całego rynku. Dla porównania u naszych zachodnich sąsiadów ilość tego typu powierzchni stanowi około 50 procent. Polski rynek nieruchomości komercyjnych opanowały biurowce, nie ma się czemu dziwić, ponieważ deweloper budujący powierzchnie biurowe na sprzedaż płaci zaledwie 4,41 procent wszystkich podatków od nieruchomości.

Biuro szyte pod Twoją firmę

Polskę w ciągu ostatnich kilku lat pojawiła się ogromna ilość biurowców. Wg JLL w tym roku oddana zostanie rekordowa ilość powierzchni. Prym w tej kwestii oczywiście wiedzie Warszawa, w której pojawi się 350 tys. m kw. Ogromna ilość pojawi się także w Krakowie (100 tys. m kw.)

Jak jednak ma odnaleźć się w tej kwestii główny zainteresowany, czyli potencjalny wynajmujący?

Wielu przedsiębiorców uważa, że biurowce nie są w stanie uwydatnić potencjału firmy, że duże, jednolite powierzchnie sprawią, że ich firma stanie się tylko jedną z wielu.

Najważniejsze jest, aby wybrać miejsce, które jest atrakcyjne biznesowo, zarówno dla klientów jak i partnerów, z którymi prowadzi się interesy. Ważne jest także, aby obiekt znajdował się w dobrej lokalizacji i w doborowym towarzystwie innych tego typu nieruchomości, przyciąga to w ten sposób dużo większą ilość interesantów, którzy mogą załatwić wiele swoich spraw w jednym miejscu.

Taką lokalizacją może być budynek na ulicy Wiertniczej w Warszawie. Wolnostojący obiekt dwupiętrowy o powierzchni 450 m2 może świetnie spełniać rolę biura, nadaje się do prowadzenia działalności handlowej, placówki medycznej itp.

Tak jak podkreśla Jerzy Filipowicz, pośrednik z firmy Emmerson Realty S.A. – Budynek znajduje się w znakomitej lokalizacji, w pobliżu telewizji TVN i licznych nowoczesnych biurowców. Ulica Wiertnicza łączy centrum Warszawy z Wilanowem, co jest dodatkowym atutem. Tego na pewno nie dostaniemy w dużym biurowcu, czyli darmowego parkingu na kilkanaście samochodów i miejsca na dużą reklamę firmy bezpośrednio przy bardzo ruchliwej ulicy.

Obiekt jest klimatyzowany posiada 12 pokoi, kuchnię i trzy łazienki. W domu też znajduje się sala konferencyjna i na poziomie piwnicy garaż na dwa samochody. Powierzchnia 450 metrów kwadratowych spokojnie może wystarczyć na prowadzenie różnorodnych działalności gospodarczych. Dodatkowym atutem tego obiektu jest mały ogródek, który może być dobrym miejscem  odpoczynku zarówno dla potencjalnych klientów jak i pracowników firmy. Biuro w domu na Wiertniczej to świetny pomysł na Twoją działalność gospodarczą.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus