Bobrowiecka 10 – wyjątkowa inwestycja na Dolnym Mokotowie

Przy ulicy Bobrowieckej 10 powstaje inwestycja realizowana z myślą o tych, którzy chcą żyć w sercu Mokotowa i korzystać ze wszystkich powszechnie docenianych walorów tej dzielnicy. Jest to jednocześnie miejsce o bardzo dobrze rozwiniętej, a mimo to wciąż udoskonalanej infrastrukturze. Jeśli zechcesz pospacerować lub wyruszyć na przejażdżkę rowerem, w odległości 800 metrów od domu znajduje się Park Sielecki, a w niedalekiej okolicy – kilka innych parków, w tym słynący ze swojego unikatowego klimatu Park Morskie Oko i oddalone zaledwie o 1,5 km Łazienki Królewskie. 
Apartamentowiec przy ul. Bobrowieckiej 10 to nowoczesna architektura, najwyższej jakości materiały oraz przyjazne rozwiązania dla mieszkańców. Autorem projektu architektonicznego jest renomowana pracownia JEMS Architekci Sp. z o.o.
Bobrowiecka 10 to nie tylko niezwykła architektura i funkcjonalność, to również przyjazna przestrzeń dla najbardziej wymagających. Planowany budynek charakteryzować się będzie zróżnicowaną wysokością, od 1 do 5 pięter. Znajdować się w nim będą łącznie 123 przestronne i funkcjonalne apartamenty oraz osiem lokali usługowych położonych na parterze.
Cechą charakterystyczną planowanej inwestycji jest unikalne połączenie nowoczesnej bryły z klasyczną elegancją wnętrz. Dla szukających spokoju oraz możliwości obcowania z naturą przewidzieliśmy dwa wewnętrzne, przestronne, zielone dziedzińce. Jeden z nich będzie miał formę placu z elementami małej architektury, chodnikami i zielenią. Centralnym elementem drugiego placu będzie piękne drzewo – pomnik przyrody Czarna Olsza.

Apartamenty powstają w otoczeniu bogatego zaplecza komercyjnego. Usługi, sklepy, gastronomia zaspokoją codzienne potrzeby. Wiele punktów usługowych dedykowanych jest rodzinom; blisko stąd do przedszkoli, żłobków i szkół. W okolicy znajdują się wielofunkcyjne place zabaw w parkach, centra handlowe, kluby sportowe, czyli wszystko, czego oczekuje się od nowoczesnej dzielnicy. Dzięki doskonałej komunikacji wystarczy zaledwie kwadrans, by znaleźć się w centrum miasta. Z drugiej strony, lokalizacja pozwala w kilka minut wyjechać z miasta i cieszyć się pięknem Pałacu w Wilanowie czy rekreacyjnymi terenami Powsina.

 

KONTAKT

location Biuro Sprzedaży

Bobrowiecka 10

00-728 Warszawa

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00; sobota 10:00 – 15:00

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus