dolcevilla

Posted On 2 maja 2017 By In Strefy wolnego handlu And 1797 Views

Dolce Villa – wille miejskie w dzielnicy Wilanów

Inwestycja Dolce Villa położona jest przy ulicy Potułkały w Wilanowie. Bezpośrednia bliskość Parku w Powsinie z jego wieloma atrakcjami umożliwia relaks na łonie natury. Osiedle od centrum Warszawy dzieli jedynie 16 km. Dojazd jest dogodny, dzięki głównej trasie biegnącej z Konstancina w kierunku Wilanowa.

Osiedle zapewnia swoim mieszkańcom komfort, kameralność i poczucie wyjątkowości. Dolce Villa to nie tylko wysoka jakość architektury, użytych materiałów oraz wykonania. To także wiele ponadstandardowych udogodnień, rzadko spotykanych w tego typu inwestycjach na terenie Warszawy.

W każdym z zaledwie 6 budynków znajdują się cztery komfortowe apartamenty: dwa na parterze i dwa na piętrze oraz osiem miejsc parkingowych w garażu, częściowo zagłębionym w terenie. W garażu znajdą się windy ułatwiające komunikację, a także wygodne dotarcie z zakupami do swojego apartamentu.

Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby możliwa była zmiana ich aranżacji. Na piętrze mają przestronne tarasy. Każdy apartament posiada instalację umożliwiającą montaż kominków spalinowych. Przewidziano ogrzewanie podłogowe w łazienkach. W salonie oraz głównej sypialni znajdą się klimatyzatory. W każdym apartamencie będą przestronne garderoby. Liczba łazienek będzie dostosowana do potrzeb przyszłych mieszkańców.

W apartamentach zaprojektowano ponadstandardowe witryny okienne, które nie tylko zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczeń w ciągu dnia, ale również dają poczucie elegancji i wyjątkowości.

Bardzo obszerne – jak na standardy warszawskie – ogrody zaprojektowano w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu zapewnić ich użytkownikom poczucie intymności. Każdy z apartamentów ma bezpośredni dostęp do przypisanego do niego ogrodu. Ich uzupełnieniem są przestronne balkony i tarasy, o pow. sięgającej 100 mkw.(!). Klasę wyposażenia wzmacniają solary słoneczne na dachach.

Wejście do apartamentów będzie możliwe z klatki schodowej, wyposażonej w windę. Dostęp do osiedla oraz budynków możliwy jest od ulicy wewnętrznej przez furtki wyposażone w wideofony. Dostęp do garaży zapewniony jest przez rampy, z wjazdem bezpośrednio z ulicy wewnętrznej.

Na całym terenie przewidziany jest monitoring i ochrona. W części wspólnej znajdzie się plac zabaw dla dzieci.

Apartamenty zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię SooN Architekci. Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu, projekt budowlano-architektoniczny osiedla Dolce Villa wyróżniony został prestiżową nagrodą TopBuilder 2015.

Tags : , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *