Dolce Villa – wille miejskie w dzielnicy Wilanów

Inwestycja Dolce Villa położona jest przy ulicy Potułkały w Wilanowie. Bezpośrednia bliskość Parku w Powsinie z jego wieloma atrakcjami umożliwia relaks na łonie natury. Osiedle od centrum Warszawy dzieli jedynie 16 km. Dojazd jest dogodny, dzięki głównej trasie biegnącej z Konstancina w kierunku Wilanowa.

Osiedle zapewnia swoim mieszkańcom komfort, kameralność i poczucie wyjątkowości. Dolce Villa to nie tylko wysoka jakość architektury, użytych materiałów oraz wykonania. To także wiele ponadstandardowych udogodnień, rzadko spotykanych w tego typu inwestycjach na terenie Warszawy.

W każdym z zaledwie 6 budynków znajdują się cztery komfortowe apartamenty: dwa na parterze i dwa na piętrze oraz osiem miejsc parkingowych w garażu, częściowo zagłębionym w terenie. W garażu znajdą się windy ułatwiające komunikację, a także wygodne dotarcie z zakupami do swojego apartamentu.

Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby możliwa była zmiana ich aranżacji. Na piętrze mają przestronne tarasy. Każdy apartament posiada instalację umożliwiającą montaż kominków spalinowych. Przewidziano ogrzewanie podłogowe w łazienkach. W salonie oraz głównej sypialni znajdą się klimatyzatory. W każdym apartamencie będą przestronne garderoby. Liczba łazienek będzie dostosowana do potrzeb przyszłych mieszkańców.

W apartamentach zaprojektowano ponadstandardowe witryny okienne, które nie tylko zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczeń w ciągu dnia, ale również dają poczucie elegancji i wyjątkowości.

Bardzo obszerne – jak na standardy warszawskie – ogrody zaprojektowano w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu zapewnić ich użytkownikom poczucie intymności. Każdy z apartamentów ma bezpośredni dostęp do przypisanego do niego ogrodu. Ich uzupełnieniem są przestronne balkony i tarasy, o pow. sięgającej 100 mkw.(!). Klasę wyposażenia wzmacniają solary słoneczne na dachach.

Wejście do apartamentów będzie możliwe z klatki schodowej, wyposażonej w windę. Dostęp do osiedla oraz budynków możliwy jest od ulicy wewnętrznej przez furtki wyposażone w wideofony. Dostęp do garaży zapewniony jest przez rampy, z wjazdem bezpośrednio z ulicy wewnętrznej.

Na całym terenie przewidziany jest monitoring i ochrona. W części wspólnej znajdzie się plac zabaw dla dzieci.

Apartamenty zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię SooN Architekci. Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu, projekt budowlano-architektoniczny osiedla Dolce Villa wyróżniony został prestiżową nagrodą TopBuilder 2015.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus