Festiwal Gwiazd z nowym akcentem

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach jak zawsze przyciąga największych polskich artystów.  Tym razem również nie zabraknie znanych i lubianych gwiazd, koncertów, przedstawień oraz nowości w repertuarze. Jedną z nich będzie spotkanie z autorem książki „Beksiński: dzień po dniu kończącego się życia. Dzienniki. Rozmowy”, Jarosławem Mikołajem Skoczeniem oraz charytatywna aukcja grafik Zdzisława Beksińskiego.

21 odsłona Festiwalu Gwiazd będzie nie tylko okazją by spotkać swoich idoli z pierwszych stron gazet, ale również możliwością zapoznania się z repertuarem wydarzeń w ramach tejże imprezy.

Program festiwalu został po brzegi wypełniony najróżniejszymi wydarzeniami kulturalnymi. Zaczynając od koncertów, warsztatów teatralnych i spektakli, a kończąc na plenerowych projekcjach firmowych. Nowością w repertuarze będą spotkania z autorami książek.

W czwartek o godzinie 12.00 w hotelu Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje zorganizowane zostanie spotkanie z autorem książki „Beksiński: dzień po dniu kończącego się życia. Dzienniki. Rozmowy”. Jarosław Mikołaj Skoczeń opowie o etapach powstawania książki, ciekawych wątkach z życia nieżyjącego artysty oraz odpowie na pytania czytelników. Na miejscu będzie można również nabyć książkę wraz z autografem. Dochód z zakupu książek zostanie przeznaczony na potrzeby Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Lubinie.

Tego samego dnia o godzinie 20.00 w Hotelu Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje odbędzie się również wernisaż oraz aukcja charytatywna grafik Zdzisława Beksińskiego. Wszystkie środki uzyskane z licytacji grafik zostaną przeznaczone na potrzeby Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Lubinie. Aukcja prac zostanie poprowadzona przez Jarosława Mikołaja Skoczenia oraz Przemysława Wojtysiaka, prezesa Domu Aukcyjnego Emmerson.

Więcej informacji na: http://www.festiwalgwiazd.pl/

zapr2

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus