Home stager- coraz popularniejszy zawód na polskim rynku!

Od paru lat na polskim rynku, właściciele i pośrednicy chcący sprzedać swoje nieruchomości mogą skorzystać z usług zawodowych home stagerów, którzy przygotują ich domy/mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Polega na szybkim i niedrogim wykreowaniu pożądanego wizerunku nieruchomości, przy użyciu technik stosowanych w scenografii. W ten sposób przygotowane oferty, najczęściej szybko znajdują zadowolonego nabywcę.

Kim są zawodowi styliści transakcyjni? To przede wszystkim kobiety, które posiadają szerokie doświadczenie zarówno w sprzedaży, marketingu ale również opanowały techniki scenograficzne, niezbędne do zaprezentowania potencjału, funkcji i atrakcyjności mieszkań czy domów –  komentuje Maria Semczyszyn, prezes polskiej sieci akredytowanych home stagerów HSNP.

Branża home stagingu, otwiera przed kobietami bardzo ciekawą perspektywę prowadzenia własnego biznesu, który jest tyleż samo wymagający co rozwijający i dający ogromną satysfakcję zawodowo-finansową. Jest to dobre zajęcie zarówno dla młodych osób jak i w starszym wieku. Młode dziewczyny mają szansę rozwijania pasji designerskich,  nieco starsze kobiety, często mające małe dzieci, mogą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe wraz z technikami home stagingu, by pomagać właścicielom w sprzedaży a w zamian za to dowolnie gospodarować czasem swojej rodziny i otrzymywać za swoje zaangażowanie atrakcyjne wynagrodzenie.

Jednak nie każdy nadaje się do opisywanego zawodu. W tej profesji trzeba łączyć bardzo wiele umiejętności i właściwych cech charakteru, trzeba być przede wszystkim bardzo kreatywnym a do tego chcieć pomagać i otaczać troską prowadzone projekty i ludzi – twierdzi Maria Semczyszyn i dodaje, że nie ma tu miejsca dla osób, które chcą szybko zarobić i niezobowiązująco popracować.

Poniżej przedstawiamy efekty pracy home stagera

Sypialnia2PRZED    DSCN2578

www.hsnp.pl

 

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus