Kultowa kamienica na kultowym Powiślu

Powiśle to rejon Warszawy który jest wymarzony do zamieszkania. Blisko centrum, spacerkiem 10 minut i bardzo blisko Wisły, której lewy brzeg stał się rozrywkowym centrum Warszawy.

Powiśle, mimo bliskości z centrum miasta, jest stosunkowo cichą i kameralną dzielnicą z dużą ilością zieleni i uroczymi zakamarkami, które opowiadają nam o historii stolicy.

Na Powiślu coraz więcej buduje się nowych luksusowych budynków, ale o pięknie tej części Warszawy decydują przede wszystkim stare kamienice, które zostały odbudowane po zniszczeniach II wojny światowej.

Jedną z takich kamienic jest zaprojektowana przez architekta Wacława Wekera i wybudowana w 1931 roku przy Al. 3 maja. Podczas II wojny światowej w wyniku bombardowań budynek został uszkodzony, ale zachowało się do dzisiaj dużo przedwojennych detali, między innymi zachowały się unikalne jesionowe windy z kryształowymi lustrami i ławeczkami obitymi skórą. Stylowa architektura, historyczne mury, wysokie mieszkania  są bardzo klimatyczne.

Mieszkanie  o powierzchni 67 m2 znajduje się na 4 piętrze. Z okien rozpościera się piękny widok na miasto i Stadion Narodowy. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne, co ważne zachował się także piękny parkiet na podłogach. Tak jak zapewnia Karolina Baranowska z firmy Emmerson zarówno kamienica jak i samo mieszkanie zachowały niezwykły klimat miejsca, gdzie można spokojnie mieszkać w pięknym otoczeniu uliczek na Powiślu.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus