Mokotów – kocham i szanuję

W Warszawie są dzielnice młode jak Białołęka, kultowe jak Praga, nowoczesne jak Wola i jest Mokotów, który łączy w sobie wszystko co potrzebne do wygodnego i przyjemnego życia w mieście.

 

We wszystkich badaniach, które zostały przeprowadzone w ostatnich latach Mokotów zawsze zajmował pierwsze miejsce na najbardziej „ pożądaną” dzielnicę w Warszawie. Jeżeli chcesz mieszkać blisko centrum? Jeżeli zależy ci na świetnej komunikacji miejskiej? Podoba ci się zarówno architektura przedwojenna jak i bardzo nowoczesna? Jeżeli zależy ci na zielonym miejscu do życia? Jeżeli uprawiasz różnego rodzaju sporty na świeżym powietrzu? I w końcu – jeżeli chcesz mieszkać w najlepszej lokalizacji w stolicy? To musisz wybrać Mokotów.

W  tej dzielnicy mieszkania należą raczej do drogich, ale wytrwale  szukając można znaleźć też lokale w bardziej przystępnej cenie. Przykładowo na ulicy Malawskiego, niedaleko Woronicza, stoi budynek z 1973 roku, wybudowany w systemie rama H. Na jedenastym piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni 67 m2 z dużym tarasem okalającym cały lokal, z którego rozpościera się piękny widok na Warszawę.

Mieszkanie jest nowoczesne i bardzo dobrze urządzone. Posiada 2 sypialnie i kuchnię razem z jadalnią oraz garderobę. Lokal jest wyposażony w klimatyzację, co przy coraz bardziej gorących latach może się bardzo przydać – opisuje Maria Musiałek z Emmerson Realty S.A.

Mokotów jest dzielnicą pełną kontrastów, zachwycającą swoją różnorodnością. Przedstawione mieszkanie na dachu wysokiego budynku z lat 70. jest tego przykładem.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus