Mokotów nie traci na popularności, Dolny Mokotów coraz bardziej atrakcyjny

Mokotów jest od lat jedną z najpopularniejszych dzielnic wśród mieszkańców Warszawy. Świadczą o tym wysokie wyniki sprzedaży odnotowywane przez firmy deweloperskie, które budują tu swoje osiedla oraz udział procentowy zapytań klientów na portalach internetowych. Na szczególną uwagę zasługuje rejon Dolnego Mokotowa, który dzięki nowym inwestycjom staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia.

Swoją pozycję Mokotów zawdzięcza wielu czynnikom takim jak: bliskość centrum, bardzo dobrze rozwiniętą komunikację, liczne miejsca pracy oraz pełną infrastrukturę społeczną, usługową i rekreacyjną – czyli wszystko, czego oczekuje się obecnie od nowoczesnej dzielnicy. Przekłada się to także na zainteresowanie mieszkaniami w tej części Warszawy. Największą popularnością na Mokotowie cieszą się kawalerki oraz mieszkania 2 i 3 pokojowe, w przypadku większych mieszkań dzielnicę wyprzedza tylko Ursynów.

popularność danych typów mieszkań w podziale na dzielnice

Popularność Mokotowa zauważyli również deweloperzy, którzy dostosowują swoje projekty do rosnącej świadomości klientów w zakresie jakości nabywanych mieszkań. Przykładem jest inwestycja Bobrowiecka 10 zrealizowana na Dolnym Mokotowie przez spółkę Spectra Development. Kameralny apartamentowiec, zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci, powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Świadczą o tym między innymi wysokiej klasy materiały wykończeniowe, nowoczesna bryła budynku i klasyczna elegancja holi wejściowych i klatek schodowych. Dopełnieniem są dwa starannie zaprojektowane patia, w jednym z nich znajduje się pomnik przyrody Czarna Olsza, unikalna ozdoba i duma inwestycji, która właśnie uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Większość mieszkań w inwestycji znalazła już swoich właścicieli. Na te, które są jeszcze w ofercie przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty nawet do 47 tys. złotych – opisuje Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży apartamentowca Bobrowiecka 10.

Każdy znajdzie coś tu dla siebie. W ofercie Spectra Development można znajdują się jeszcze zarówno małe mieszkania jak i duże apartamenty.

Niezaprzeczalne zalety Mokotowa, w tym jego dynamicznie rozwijającej się Dolnej części, pozwalają twierdzić, że dzielnica ta przez długi czas będzie na czele wielu rankingów popularności.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus