Na Mokotowie jest w czym wybierać

Mody się zmieniają, również te mieszkaniowe. Jedne lokalizacje zyskują, inne tracą z czasem na atrakcyjności. Ale są również rejony, których postrzeganie nie podlega koniunkturalnym wahaniom. Właśnie taką dzielnicą jest Mokotów.

 

Liczne zalety tej dzielnicy i jej ugruntowana, niezwykle solidna pozycja na lokalnym rynku nieruchomości sprawiają, iż realizowane tu inwestycje mieszkaniowe mogą liczyć na wzmożone zainteresowanie klientów poszukujących nowego lokum. A trzeba przyznać, iż w dzielnicy dzieje się całkiem dużo. W przygotowaniu znajdują się zupełnie nowe projekty, kolejne mieszkania są wprowadzane właśnie do sprzedaży, a ostatnie lokale są jeszcze dostępne w budynkach, których realizacja dobiega właśnie do końca.

 Nie sposób wymienić wszystkich inwestycji mieszkaniowych, dlatego ograniczymy się do wskazania kilku przykładowych projektów na różnych etapach realizacji. To jak długo możemy czekać na odebranie mieszkania, jest bowiem jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze konkretnej inwestycji.

Osoby, które specjalnie nie spieszą się z zakupem mieszkania mogą poczekać na zaprezentowanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Służew nad Dolinką” szczegółów projektu w rejonie ulic Puławskiej i Wałbrzyskiej. Docelowo powstać tam ma bowiem budynek ze 178 mieszkaniami, dwoma poziomami lokali użytkowych i trzykondygnacyjnym garażem.

Jeśli czas nie jest tak istotny, jak szeroki wybór dostępnych mieszkań, to najlepszym rozwiązaniem będzie przegląd oferty w inwestycjach wprowadzonych do sprzedaży w ostatnich dniach. Przykładem takiego projektu w omawianej dzielnicy może być  6. etap osiedla Green Mokotów. Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży 71 mieszkań. Budowa rozpocznie się w III kw. 2017 r., a na jej zakończenie trzeba będzie poczekać do IV kw. 2018 r.

Nie każdy chce i może tak długo czekać. Dlatego alternatywą dla osób, które jak najszybciej będą chciały przystąpić do urządzania mieszkania pozostają inwestycje, których budowa już się zakończyła. Przykładem projektu spełniającego takie oczekiwania jest Bobrowiecka 10. Kameralna inwestycja realizowana przez spółkę Alnus Development liczy w sumie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Ostatnie z nich są jeszcze wolne. Dzięki dostępności inwestycji klienci oceniając jej atrakcyjność nie muszą opierać się wyłącznie na przekazie marketingowym, ale mogą o jej zaletach przekonać się już naocznie.

Wszystkich zainteresowanych mieszkaniami w naszej inwestycji już teraz zapraszamy na Bobrowiecką 10. Nowe, pachnące świeżością osiedle o podwyższonym standardzie reprezentuje jakość i prestiż, które zadowolą najbardziej wymagających – zaprasza Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10.

Grupa Emmerson S.A.

www.strefynieruchomosci.blog.pl

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus