Nieruchomości w Markach coraz popularniejsze

Marki dzięki swojej lokalizacji nazywane są często sypialnią Warszawy. Coraz więcej osób związanych ze stolicą poszukuje nieruchomości w obrębie Marek. 

Odrodzenie Marek

Marki znajdują się na północny wschód od Warszawy. Do tej pory mieszkańcy borykali się z korkami oraz ciągłym tranzytem paraliżującym ruch. Długo oczekiwana obwodnica znacznie usprawniła komunikację w mieście, a także skróciła czas podróży do stolicy. Budowa obwodnicy Marek jest bodźcem do rozpoczęcia rewitalizacji miasta. Już teraz są plany remontowe Alei Józefa Piłsudskiego, położone zostaną nowe chodniki i przebudowane lokalne skrzyżowania.

Efektem tego może być coraz większy popyt na nieruchomości w Markach. Nie dotyczy to tylko mieszkań, których ceny są nadal znacznie niższe niż w stolicy, ale także domów. Zabudowa jednorodzinna dominuje w Markach. W dużej mierze są to domy wybudowane w ostatnich 30 latach. Także znaczna ilość zielonych terenów przyciąga nowych mieszkańców, którzy chcą odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, jednakże nadal są związani ze stolicą.

Luksusowe nieruchomości zlokalizowane w pobliżu zielonych terenów miasta stanowią bardzo ciekawą ofertę dla osób poszukujących ciszy i spokoju.

Dom blisko Puszczy Słupeckiej, 15 kilometrów od Warszawy.

 

Barbara Tomaszewska z firmy Emmerson Realty S.A. zaprasza nas do obejrzenia luksusowego domu w zielonej części Marek. – Jest to komfortowy dom o powierzchni 240 m2, postawiony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 660 m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w sąsiedztwie nowej, niskiej zabudowy. Sam budynek został wykończony i wyposażony w bardzo wysokim standardzie i prezentuje się niezwykle okazale.

Na dom składają się między innymi salon z jadalnią i otwartą kuchnią, 3 sypialnie, 3 łazienki i 3 garderoby. Dodatkowo na posesji znajduje się garaż na dwa samochody. Na uwagę zasługuje także pięknie zagospodarowana działka z nasadzeniami i elementami małej architektury ogrodowej.

 

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus