Dwa poziomy w najwyższym standardzie

Warszawski wtórny rynek nieruchomości staje się dużo bardziej zróżnicowany. Nadal największą pulę stanowią mieszkania z tzw. segmentu popularnego, jednak przybywa także tych prezentujących wysoki standard.

Cały czas przybywa nowych mieszkań. W Warszawie w 2017 roku wybudowano prawie 30 tysięcy lokali. W tym roku zapowiada się, że poprzedni rekord zostanie pobity. Mimo tak dobrych wyników wybór nieruchomości na rynku pierwotnym nadal jest bardzo ograniczony.

Ratunkiem dla osób poszukujących mieszkań w stolicy jest rynek wtórny, na którym oferta jest niezwykle zróżnicowana. Można tu znaleźć zarówno mieszkania z segmentu popularnego, jak i wysokiej klasy apartamenty w najbardziej prestiżowych inwestycjach. Wybór jest duży i nie ogranicza się jedynie do starszych mieszkań, ale też do „zaledwie” kilkuletnich lokali wystawionych na sprzedaż.

Jednym z przykładów jest dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji 19 dzielnica, której etap został oddany w 2012 r. Osiedle jest cały czas rozbudowywane o kolejne etapy, ale już teraz posiada własną infrastrukturę, łącznie z ulicami, skwerami, patiami oraz zapleczem handlowo-usługowym.

 

Narożny apartament urządzony jest zgodnie z modernistyczną konstrukcją osiedla. Bardzo przestronny, widny i wyposażony w klimatyzację. Widok na kwitnące drzewa otaczające Dworzec Główny. Zaprojektowany i urządzony przez architektów wnętrz. Olbrzymie drewniane okna rozchodzące się na całą ścianę, beton w stylu loftu oraz dębowe schody wykonane na zamówienie z podwójną, nietłukącą się szybą są kwintesencją całej nieruchomości. Wyposażenie na najwyższym poziomie, miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie.

Jest to doskonała nieruchomość zarówno do zamieszkania, dla osób ceniących sobie lokalizację oraz wysoki standard, ale także pod inwestycję. Świetna komunikacja z innymi dzielnicami oraz bliskość nowoczesnych biurowców zachęca do wynajmu krótkoterminowego, który generuje znacznie wyższy zysk niż tradycyjny wynajem.

Na powierzchnię mieszkania składa się:
– hall 4.14 m kw
– pokój dzienny 29.2 m kw
– kuchnia 10. 3 m kw
– wc 1.39 m kw
– łazienka 4 m kw
– antresola 14.48 m kw
– sypialnia 11.6 m kw
– sypialnia 10.67 m kw
– loggia 9.5 m kw

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus