Segment w cenie niedrogiego mieszkania

W Warszawie średnia cena mieszkania 50 m kw. zaczyna się od 300 tys. zł. Mieszkanie o takiej powierzchni dla 4 osobowej rodziny nie jest zbyt komfortowe, a jak byśmy znaleźli segment dwa razy większy w tej samej cenie?

Niedaleko Warszawy w Radzyminie jest osiedle „Segmenty Radzymin” do którego  z centrum Warszawy są 24 kilometry. Inwestycja „Segmenty Radzymin” zaprojektowana została w stylu holenderskim, łącząc w sobie prostotę z funkcjonalnością domu.

Na zamkniętym i chronionym osiedlu dostępne są gotowe segmenty od 107 do 135 m kw. z własnym ogródkiem i miejscem postojowym. Inwestycja składa się z dwu- i trzypoziomowych domów.

domy Radzymin

Na trzecim poziomie znajduje się antresola którą można przerobić na pełne 2 piętro domu. Dom został wybudowany w taki sposób, że klient może w łatwy sposób zaaranżować przestrzeń wg własnych potrzeb. Dla wygody mieszkańców na terenie osiedla jest plac zabawa dla dzieci. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało ogrodzone.

Radzymin jest dynamicznie rozwijającą się gminą, dzięki czemu poziom życia mieszkańców ciągle rośnie. Miasto Radzymin oferuje pełną infrastrukturę , w tym sklepy, banki, punkty usługowe, placówki oświatowe, kulturalne i medyczne oraz tereny sportowe. Radzymin to niewielka miejscowość, mieszka tu około 12 tys. mieszkańców, jest to miasto z bogatą historią, prawa miejskie otrzymało w 1475 roku.

Jeżeli zależy nam na ciszy i spokoju oraz chcemy zamieszkać w niewielkiej miejscowości niedaleko Warszawy to osiedle „Segmenty Radzymin” może być właśnie takim miejscem. Wygodny dojazd do Radzymina zapewni otwarta z końcem 2017 roku obwodnica Marek.

Robert Fąfara

Specjalista ds. Sprzedaży Rynku Pierwotnego

Bartłomiej Tarnowski 

Specjalista ds. Sprzedaży Rynku Pierwotnego

tel. 516 000 504, 22 530 11 26

e-mailradzymin@emmerson.pl

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus