Spectra Development członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Spectra Development Sp. z o.o. została członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Oznacza to, że developer, którego flagowymi projektami są prestiżowe inwestycje na Dolnym Mokotowie, coraz śmielej wkracza na warszawski rynek nieruchomości.

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą organizacją branżową, która od 14 lat dba o kondycję rynku deweloperskiego. Działa w imieniu inwestorów zaspokajających rosnące potrzeby mieszkaniowe kolejnych pokoleń i stwarza korzystne warunki do prowadzenia działalności deweloperskiej. PZFD  stawia na wspólne zaangażowanie, dialog publiczno-prywatny oraz  dzielenie się wiedzą praktyczną i merytoryczną ze społeczeństwem i innymi organizacjami. Funkcjonuje w skali ogólnokrajowej oraz na poziomach lokalnych, a w szczególności uwzględnienia rynek wrocławski i warszawski. Obecnie do Związku należy 137 firm.

Spectra Development Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, która z dużym akcentem wchodzi na rynek warszawski. Niedawno deweloper rozpoczął budowę biurowca przy ulicy Bobrowieckiej 8. Nowoczesny budynek o powierzchni niespełna 46 tys. mkw. ma zostać oddany już jesienią 2017 roku.

Alnus Development – spółka celowa utworzona przez Spectra Development buduje obecnie osiedle mieszkaniowe na prestiżowym Dolnym Mokotowie, przy ulicy Bobrowieckiej 10. Inwestycję charakteryzuje nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, obszerny dziedziniec oraz urokliwa okolica zapewniająca jej mieszkańcom ciszę i spokój. Nabywcy mają do wyboru mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w zróżnicowanych powierzchniach. Każde z nich posiada balkon, taras albo ogródek. Należy zwrócić uwagę również na świetną lokalizację inwestycji, która ze względu na bliskie sąsiedztwo przystanków autobusowych, Trasy Siekierkowskiej oraz ulicy Czerniakowskiej stanowi dogodny punkt komunikacyjny. Dojazd do Centrum samochodem zajmuje jedynie 10 minut. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, parki (m.in. Sielecki, Morskie Oko oraz Łazienki Królewskie), szkoły, przedszkola, place zabaw,  a dla aktywnych ścieżki rowerowe, trasy do biegania, Park Wodny Warszawianka.

Członkami PZFD mogą być tylko wybrani deweloperzy, którzy realizują swoje przedsięwzięcia z należytą starannością i dbałością o interesy oraz bezpieczeństwo swoich klientów.

Dołączenie Spectra Development do Polskiego Związku Firm Deweloperskich zapewnia dobre prognozy na przyszłość dla młodego dewelopera.

 

Agnieszka Chmielewska

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus