Stylowy apartament, czy dwupoziomowe mieszkanie?

Postanowiliśmy zaprezentować Wam dwa nietuzinkowe mieszkania, urządzone w zupełnie różnych stylach, które łączy jedno – niezwykły widok na panoramę Warszawy.

 

Wanna w sypialni

pizap.com14301368037041

Ciekawy pomysł polskiego architekta, nie tylko w projekcie. Takie interesujące rozwiązanie możemy znaleźć na Warszawskiej Sadybie. Mieszkanie znajduje się na dwóch ostatnich kondygnacjach kilkunastopiętrowca. Zaletą mieszkania dwupoziomowego jest możliwość ciekawej aranżacji. W tym przypadku to się udało. Wyraźnie oddzielona jest tu część dzienna znajdująca się na dolnej kondygnacji: duży salon, kuchnia, pokój oraz łazienka. Na wyższym piętrze już tylko część sypialna z łazienką i olbrzymią garderobą. Ale tu łazienka nie stanowi odrębnego pomieszczenia, jest kontynuacją sypialni. Dodatkowo olbrzymie okna wieloskrzydłowe na dwóch ścianach pokoju dodają nie tylko uroku, ale także mnóstwo światła. Żeby tego było mało garderoba jest ukryta za ścianą z luster, dzięki czemu niemały pokój wydaje się jeszcze większy. Na tym nie koniec, sypialnię okala dwudziestometrowy taras z widokiem na panoramę miasta. Rozwiązanie zostało tak pomyślane, że panoramę możemy podziwiać także korzystając z porannej kąpieli – opisuje Renata Górska z Grupy Emmerson S.A.

Kunszt i smak

pizap.com14301360205891

Prawdziwa gratka dla osób, które preferują klasyczny styl i elegancję. Ten gustowny apartament mieści się na 9 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Rydygiera. Przepiękny widok na panoramę Warszawy, duże panoramiczne okna i wysoki standard wykończenia – tak można w skrócie określić to niezwykłe lokum. Drewniane podłogi z litej deski czerwonego dębu , klasyczne meble czy stylowe żyrandole z kryształkami Swarovskiego tylko dopełniają styl, w jakim ten apartament został zaprojektowany. Ogromne okna zapewniają mieszkaniu bardzo dobrą ekspozycję, a lokalizacja przepiękne widoki.

sprawdź ceny transakcyjne mieszkań z aktów notarialnych

Emmerson_Corporate_Identity_Guideline

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus