Wiosenna aktywność blisko mieszkania – kurs na zdrowy tryb życia.

Początek wiosny to ostatni gwizdek, by zadbać o siebie i zrzucić zbędne kilogramy przed wakacyjnym urlopem.  Bardziej sportowy tryb życia z pewnością poprawiłby nie tylko naszą tężyznę, sylwetkę, ale i samopoczucie.

Panująca do niedawna zimowa aura nie sprzyja wzrostowi aktywności na świeżym powietrzu, także wiosną nietrudno złapać przeziębienie podczas ćwiczeń. Jeśli odstrasza nas chłód i niepewna pogoda, to powinniśmy zainteresować się ofertą zajęć sportowych dostępnych pod dachem.

O motywację zdecydowanie łatwiej osobom, które znajdą odpowiednią ofertę w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Jazda przez pół miasta do ulubionego klubu fitness potrafi z czasem skutecznie ostudzić początkowy zapał. Zakup mieszkania w lokalizacji bogatej w infrastrukturę sportową może na dłuższą metę okazać się zatem jedną z najlepszych inwestycji w nasze zdrowie.

Na brak możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu nie będą narzekać osoby, które zdecydują się na zamieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Bobrowiecka 10, zrealizowanym przez Spectra Development. Jego lokalizacja na Dolnym Mokotowie zapewnia swobodny dostęp do wielu sportowych propozycji. Po drugiej stronie ul. Bobrowieckiej funkcjonuje Dragon’s Den Fight Club Mokotów, gdzie zarówno dorośli i dzieci mogą w bezpiecznych warunkach trenować sztuki walki (m.in. brazilian jiu-jitsu, capoeira, akrobatyka, zapasy, judo). W odległości 5 min pieszo od wspomnianej inwestycji, przy ul. Czerskiej, działa Fitness Park Agora. Na 500 m2 znajdziemy tam komfortową przestrzeń dla realizacji wybranego przez nas treningu, w tym również nowocześnie wyposażoną siłownię oraz klubowy basen o wymiarach 12 x 6 m.

Na tym nie koniec sportowej oferty, bowiem już pod koniec lipca br. w sąsiednim budynku biurowym z numerem 8, który wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka, zostanie otwarty nowoczesny klub fitness Zdrofit. Na ponad 1 000 m2 powierzchni znajdzie się wysokiej klasy sprzęt sportowy, dostępny zarówno dla pracowników nowoczesnego biurowca, jak i okolicznych mieszkańców.  Bogata oferta sportowa, jaką będzie świadczyć Zdrofit wpisuje się także potrzeby najemców powierzchni biurowych, którzy przykładają coraz większe wymagania dotyczące zapewnienia zdrowego stylu życia swoim pracownikom.

 

Grupa Emmerson S.A.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus