Wyjątkowo długa majówka idealna na urlop nad morzem

Exterior Detail 15_PLMIAMB_low res

Wyjątkowo długi weekend majowy stwarza okazję do dalszych wyjazdów. Niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród urlopowiczów cieszą się nadmorskie miejscowości, gdzie w hotelach już teraz przyjmowane są rezerwacje na majówkę.

Tegoroczna majówka zapowiada się niezwykle obiecująco, bowiem wystarczy wziąć zaledwie dwa dni urlopu i można cieszyć się z całego wolnego tygodnia. Właściciele hoteli i pensjonatów zacierają ręce, ponieważ szykuje się niezwykle korzystny długi weekend majowy.   W popularniejszych ośrodkach trzeba już teraz rezerwować miejsca, jeżeli chce się mieć komfort wyboru pokoju, w przeciwnym wypadku pozostanie liczyć na łut szczęścia.

W weekend majowy przewidujemy komplet gości, zwłaszcza że jest to termin tuż przed otwarciem sezonu letniego. Już teraz zgłaszają się do nas całe rodziny zainteresowane spędzeniem majówki w nadmorskiej scenerii – informuje Monika Kowalska, dyrektor Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach.

Hotel, który latem tętni życiem i gości u siebie największe sławy w ramach organizowanego w Międzyzdrojach Festiwalu Gwiazd, w weekend majowy stawia na rodzinną atmosferę.

Terrace Detail 18_PLMIAMB_low res

Zdajemy sobie sprawę, że ten długi weekend dla wielu rodzin jest ostatnią okazją by móc w spokoju pooddychać świeżym morskim powietrzem i aktywnie spędzić wolny czas przed nadchodzącym sezonem. Na takich gości również jesteśmy świetnie przygotowani, mamy strefę wellness z basenem, saunami i SPA. Amber słynie również ze swojej szerokiej oferty gastronomicznejwymienia Monika Kowalska.

Również pogoda długoterminowa przewiduje, że to właśnie morze będzie zwycięzcą tegorocznej majówki, z temperaturą sięgającą nawet 20 stopni. Jeżeli prognozy synoptyków się sprawdzą, będziemy mieć w maju prawdziwy przedsionek lata poprzedzający huczne otwarcie sezonu letniego.

 Anna Ciosmak

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus